BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

TV3 naujas sezonas. Auksinė filmų kolekcija (joke)

Jie - Vietnamo karo veteranai, bet įstrigo lifte. Jiems į pagalbą skuba dispečeris, bet šiam kelią pastoja serijinis žudikas. Berniuko ir papūgos draugystė išgelbsti visus nuo neišvengiamos mirties. Bilas Baklušis ir Van Tu Fri aštraus siužeto trileryje “Besiilgint aromatizatoriaus”. Tik per TV3!

2041-ieji metai. Gigantiškos utėlės žudikės užgrobė Žemę. Planetoje liko tik 8 žmonės, besislapstantys Niujorko metropolitene - tai 4 nėščios moterys, du šunys ir vienas negyvas japonas. Šeškai mutantai priima iššūkį. Nilas Bodibildingas, Aizekas Konteineris, Luisas Chimenesas Mučačas ir Džonas Travolta mesje de Trevilio vaidmenyje filme “Spuoguoti veidai”.

Išprotėjęs daktaras vienoje Los Andželo ligoninėje atlieka nežmoniškus eksperimentus su tarakonais. Jis nupjauna jiems užpakalines kojytes ir prisiūna dramblio kojas. Vienam tarakonui pasiseka ištrūkti ir jis pradeda keršyti. “Auksinėje TV3 kolekcijoje” - fantastinis Boilio Marioto jaunesniojo trileris “Pernelyg išsipūtęs”.

Atsitiktinumas juos atveda į Paryžių tą pačią dieną. Jis - jaunas Kolumbijos narkobaronas, ji - avių piemens našlė iš Mongolijos. Jie praleidžia Paryžiuje tris beprotiškas naktis: jis - “Mariot” viešbučio kazino, o jinai - Sen Deni geležinkelio stoties laukiamojoje salėje, ir išvažiuoja, taip ir nesusipažinę. Šoderlo de Laklo ir Južin Ou Juncuncika širdį draskančioje režisieriaus Fransua Teftelio melodramoje “Tulūzos gatvelės”.

Lietuviškas kinas. Jis - juodadarbis iš Kėdainių. Ji - juodadarbė iš Kėdainių. Jie dirba Kėdainiuose skirtingose darbovietėse. Susitikti jiems padeda šuo-vedlys iš Kėdainių. Lietuviško kino žvaigždės Rolandas Kazlėkas, Vaiva Nainelytė ir bulterjeras Šlykštūnas Raimundo Danionio filme “Nepamiršk atsiminti”.

Jis krinta nuo dangoraižio stogo. Lėkdamas pro 86 aukštą tampa ten įvykusios žmogžudystės liudininku ir jį nutaria sunaikinti. Žudikai pradeda gaudynes. Ilgą laiką jam sekasi sprukti nuo persekiotojų, bet maždaug ties 34-uoju aukštu jis neišlaiko psichologinės įtampos ir nutaria nusižudyti. Nuo šio siaubingo poelgio jį sulaiko netikėtai kilęs jausmas kambarinei iš 11 aukšto. Banditai jau visai arti, bet viskas baigiasi gerai - jis spėja sėkmingai išsitaškyti ant šaligatvio, prieš banditams paleidžiant į jį seriją iš automato. Džekas Potas anglų režisieriaus Britišo Petroliumo filme “Banano žievelė”.

Pačioje Nepalo kalnų širdyje, 12 000 metrų aukštyje virš jūros lygio, auklėjamas iki tol neregėtas karys. Vienintelis žmogus, su kuriuo jis bendrauja nuo 3 mėnesių amžiaus - budistų vienuolis atsiskyrėlis. Vienuolis išmokė jį visko - valgyti atsitūpus, atskirti žvėris nuo paukščių, nustatyti, kiek dabar valandų pagal rankinio laikrodžio ciferblatą, susilankstyti iš laikraščio kepuraitę. Ir štai jis nusileidžia iš kalnų ir atsiduria Las Vegase. Jis išeina į ringą ir jau pirmu smūgiu jam išmala visus dantis. Jis išvažiuoja atgal į Nepalą, kad niekad daugiau nebegrįžtų į šį žiaurų pasaulį. Miusas Li Hong Kongo supertrileryje “Durnius iš Nepalo”.

Jie - keturiese. Jie - kaimynai. Jie nesimatė jau dvi valandas. Ir štai jie nusprendžia galų gale susirinkti į krūvą ir drauge išnešti šiukšlių kibirus. Jų laukia nuotykių kupina kelionė liftu iki pirmo aukšto, sukrečiantys nutikimai pakeliui iki šiukšlių konteinerio kieme ir pilnas netikėtumų kelias atgal. Venjaminas Losis, Pafnutijus Zalipaka, Terentijus Sčaslivas ir Fiodoras Kacas puikioje rusiškoje režisieriaus Vasilijaus Rastamožkino komedijoje “Išnešti šiukšles rusiškai”.

Superslaptame amerikiečių lėktuvnešyje kyla gaisras. Jeigu jis sprogs, nuo žemės paviršiaus bus nušluota Australija, naujoji Zelandija ir 100 prestižiškiausių pasaulio kurortų. Kad užgesintų gaisrą, kapitonas nutaria paskandinti lėktuvnešį. Kingstonai atidaryti, tačiau laivas užplaukia ant seklumos. Tada kapitonas bando susprogdinti laivą, tačiau visi sprogmenys buvo išeikvoti kitame to paties režisieriaus filme. Kapitonas bando nusišauti, bet nepataiko. Tačiau išaušta liepos 4-oji, Amerikos Nepriklausomybės diena, ir hepiendas ateina savaime, be Briuso Viliso įsikišimo. Žiūrėkite brangiausią šių metų filmą “Holivudiška fignia”.

Patiko (2)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

  1. :DDDDDD LoL, tokia auksinė, kad šakės

Rašyti komentarą